Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Naised tipus: Merlin Seeman

13. April 2023 kell 18:00 - 20:00

Hea õigustudeng!

Kuigi naistekuu on kohe-kohe läbi, ei saa me kasutamata jätta võimalust tudengitele tublisid õigusvaldkonna naisi tutvustada. Jätkame “Naised tipus” sarjaga, sedapuhku Tallinnas. “Naised tipus” on EÕÜL-i üritustesari, millega toome edukad naised õigusmaastiku tipust tudengitele lähemale, et anda neile ülevaade sellest, kuidas tippu on jõutud ning seeläbi tudengeid innustada ja inspireerida.

 

Märgi 13. aprilli õhtu oma kalendrisse ära ja tule Tallinnasse kuulama, kuidas on tippu jõudnud advokaadibüroo Hedman juhtivpartner Merlin Seeman.

 

Sel aastal 30.juubelit tähistava advokaadibüroo Hedman juhtivpartner Merlin Seeman on oma karjääri üles ehitanud äriõiguse ning ühinemiste ja omandamiste küsimuste nõustamisele.

Teda on alati köitnud tehnoloogia ning digitaalsete äride nõustamine ja nii oligi Merlin koos innovaatoritest kolleegidega esimeste advokaatide seas, kes asusid juba 10 aastat tagasi kaasa lööma Eesti idufirmade ökosüsteemi ülesehitamisel. Samuti on ta kaasasutanud tehnoloogia valdkonnas tegutseva idufirma GDPR Register.

Merlini soov rääkida kaasa ühiskondlikult olulistes teemades on viinud ta kood/Jõhvi ja Minu Lugu asutajate sekka ning Tuleviku Kool SA nõukogu liikmeks.

Karjääri algusest peale oli Merlini soov kaasa lüüa advokaadibüroo arengus. Tema võime aktiivselt kaasa mõelda ja tegutseda büroo igapäevastes juhtimise küsimustes viiski ta tegevjuhi ametini. Tänavu täitub Merlinil büroo tegevjuhi rollis 15. tööaasta.

 

⌚️ 13.04.2023 kell 18.00

📍 Advokaadibüroo Hedman Partners (Rotermanni 8, Tallinn)

💵 Tasuta, kuid osavõtuks on vajalik registreerimine

NB! Ole nobe registreerima, sest osalejate arv on piiratud!

 

Kui selgub, et sa siiski üritusel osaleda ei saa, siis anna sellest palun teada aadressil: eouliit@gmail.com

Details

Date:
13. April 2023
Time:
18:00 - 20:00

Organizers

Advokaadibüroo Hedman
EÕÜL

Venue

Advokaadibüroo Hedman Partners
Rotermanni 8
Tallinn, Eesti
+ Google Map

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange