Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

JuRistimine 2018

12. October 2018 kell 22:30 - 13. October 2018 kell 03:00

🎓JuRistimine 2018🎓

Traditsiooniks saanud JuRistimine tuleb taas!

Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liidul ja Tartu Ülikooli õigusteaduskonnal on hea meel kutsuda kõiki esmakursuslasi pidulikule 🦊 vandeandmisõhtule, kus rebased saavad lõpuks vanemate kolleegidega võrdväärseteks. Lisaks esmakursuslastele on üritusele oodatud ka kõik teised TÜ õigusteaduskonna tudengid ning muidugi ka vilistlased ja õppejõud!

Selle-aastaselt JuRistimiselt võib oodata huvitava valguslahendusega sisustatud ruumi, live muusikat, tervitusjooke ja maistvaid suupisteid! Külaliste tuju hoiab aga esmakordselt üleval õhtujuht ning parimatele loositakse ka auhindu.

Õhtu kulmineerub 🦊 vande andmisega – kes seda sellel aastal ette loeb, avaldatakse peagi! Seega hoidke 👀 ürituse postitustel! Pärast vande andmist saavad aga uued kolleegid esitleda enda poolt ettevalmistatud videot ning ka ise oma rebasepõlvele viimast korda tagasi vaadata.

Kohapeal on avatud ka baar, kus arveldamine toimub sularahas. Baari taskukohased hinnad keelavad aga isikliku alkoholi kaasavõtmise.

⚖️ Traditsiooniliselt peetakse kell 20.30 veel rebase-staatuses kolleegidele kõne Riigikohtu ees, kus neile kohtuniku poolt manitsussõnu jagatakse. Ka kõne esitaja on praegu veel saladus!

💃🏼 Ametlik afterparty toimub @Shooters Tartu ning käepaeltega on joogid baarist -15%!

Üritus on kõigile tasuta ning oodatud on ka kaaslased.

DRESSCODE: black tie optional

Kohtumiseni juba 12. oktoobril JuRistimisel!
Estonian Law Students' Union

JuRistimist aitavad EÕÜL-il läbi viia: TÜ õigusteaduskond, Shooters Tartu, Ahhaa, Impuls Eesti, Tartu Seikluspark, Lõunakeskuse Seikluspark ja Juura kirjastus.

Details

Start:
12. October 2018 kell 22:30
End:
13. October 2018 kell 03:00
Website:
https://www.facebook.com/events/715152815517680/

Organizers

EÕÜL
Tartu Ülikooli õigusteaduskond

Venue

Korp! Sakala
Veski 69
Tartu, 50409 Eesti
+ Google Map
Secured By miniOrange