Liidu aastaraamat 2023

Hea lugeja!

Sinu ees on miski, mida kunagi varem sellisel kujul nähtud ei ole. Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liidu 18-aastaseks saamise tähistamiseks panime kokku ühe loo meie väljakutsete- ja kasvurohkest aastast. Möödunud 2023. aastal seisime silmitsi olulise sammuga, Liidu arenguhüppega, mille eesmärk oli viia Liit uuele mõtestatumale tasandile, pakkudes veelgi arendavamat väärtust nii oma liikmetele kui ka õigustudengitele nii siin kui sealpool piiri.

Käesolev aastaraamat toob esile meie kõige suurema varanduse – meie inimesed! Aastaraamatut lugedes kulged läbi meie toimimismustrite ja kordaläinud ettevõtmiste, ning kuuled, mida mõtisklevad meie oma liikmed ja partnerid. Arenguhüppe omamoodi tulemiks on ka käesolev aastaraamat, mille valmimisse panustasid kõik, kellega meid miski ühendab.

2023/2024 hooaja teekonnal täname eriliselt just meie liikmeid, meie toetajaid, meie koostööpartnereid ja kõiki teisi, kes aktiivselt panustavad üliõpilaskonna arengusse. Eriline tänu kuulub meie aastaraamatu töögrupile, kuhu kuulusid töögrupi juht Mary-Liis Mustonen, Thyle Kelder, Keitlin Kütt, Andre Tuul, Tristan Rääk ja juhatus, ning ka kõigile teistele liidukatele, kes aastaraamatu valmimisse panustasid!

Soovime Sulle head lugemist ja kulgemist!

 Loe Liidu aastaraamatut siit: EÕÜL AASTARAAMAT 2023

Secured By miniOrange