Law Journey: Destination Romania

Rumeenia, siit me tuleme!

Meil on hea meel kuulutada välja 2023. aasta kevadel toimuv üliõpilasvahetus “Law Journey: Destination Romania” koostöös Rumeenia Õigustudengite Ühendusega (Asociaţia Studenţilor în Drept)!

Vahemikus 23.-29.04.2023 võtame rõõmuga Eestisse vastu 3 Rumeenia õigustudengit! Tutvustame neile Eesti õigustudengite igapäeva, Eesti õigussüsteemi ja selle olulisi osasid ning kõike muud meie kodumaaga seonduvat.

Samal ajal saavad 6 Eesti õigustudengit võimaluse minna kaema elu ja olu Rumeenias, mida korraldab Rumeenia Õigustudengite Ühendus.

Siinkohal pöördume Sinu poole, hea õigustudeng! Kas soovid saada osa erakordsest seiklusest ning võtta osa igati mitmekülgsest üliõpilasvahetusest? Pane vaim valmis ja esita kandideerimisavaldus, et muuta oma õigusõpingud veelgi värvikamaks.

Kandideerimise tähtaeg on 10.12.2022. Seejärel peame kandideerinutega vestlusi ning juba aasta lõpus kuulutame välja üliõpilasvahetusest osavõtjad.

Kandideerimiseks pole vaja teha muud kui esitada oma:

  • CV (inglise keeles)
  • Motivatsioonikiri (inglise keeles, max 1 A4)

Oma kandideerimisavalduse palume sul tähtaegselt saata meie meiliaadressile eouliit@gmail.com.

Rumeenia Õigustudengite Ühendus katab kõik majutuse, toitlustuse ning üliõpilasvahetuse programmiga kaasnevad kulud. Ainus, mida Ühendus ei kata, on transpordikulud Rumeeniasse, mistõttu jäävad need üliõpilaste endi kanda. Lennupiletite orienteeruv maksumus kirjeldatud perioodile jääb vahemikku 200-250 EUR.

Üliõpilasvahetus Eestisse saab aga teoks tänu meie võrratutele koostööpartneritele, kelleks on Tartu Ülikooli õigusteaduskond, Eesti Akadeemiline Õigusteaduse Selts, Advokaadibüroo Sorainen, Advokaadibüroo Cobalt, Justiitsministeerium, Haridus- ja Teadusministeerium.

Lisaküsimuste tekkimisel võtke julgelt meiega ühendust meiliaadressil eouliit@gmail.com.

Secured By miniOrange