Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Üürilepingute regulatsioonide muudatused: mida peaks üürisuhtesse astumisel teadma?

4. October 2021 kell 20:30 - 22:30

Hea Õigustudeng!

Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liit ja advokaadibüroo Sorainen kutsuvad Sind foorumlauale!

Soraineni partner ja kinnisvara- ja ehitusõiguse ning finants- ja kindlustusteenuste valdkonna ekspert Paul Künnap räägib olulisematest üürilepingute regulatsioonide muudatustest, mis jõustusid 2021 jaanuaris ning sellest, kuidas need ka praktilises elus realiseeruvad. Samuti annab esineja ülevaate, mida üürisuhtesse astumisel silmas pidada!

Vandeadvokaat Paul Künnap on nõustanud arvukaid suurtehinguid kinnisvara- ja ehitusõiguse valdkonnas, sealhulgas kahte kolmest Eesti kõigi aegade suurimast kinnisvarasektori ülevõtmistehingust. Paul juhib ka meeskondi, kes nõustavad Eesti ajaloo suurimaid infrastruktuuriprojekte – FinEst Bay Area Tallinn-Helsinki tunnel ning RailBaltic.

Paul on Soraineni partner ning büroo kinnisvara- ja ehitusõiguse ning finants- ja kindlustusteenuste valdkonna juht Eestis. Lisaks on tal ulatuslik kogemus ka ühinemis- ja ülevõtmistehingute, finantsküsimuste ning maksujuhtumite käsitlemisel. Olles õppinud ja juristina töötanud Soomes, on Paulil samuti põhjalikud teadmised Soome seadustest ja ärikeskkonnast. Lisaks klientide nõustamisele on Paul pühendunud ühiskonna arendamisele ja Eesti ärikeskkonna muutmisele ettevõtete jaoks üha soodsamaks.

Kindlasti ei puudu ürituselt elav arutelu ning maitsvad suupisted ja vein.

Tulenevalt viiruse leviku olukorrast, tuleb üritusel osalemiseks ette näidata COVID digitõend ehk tõend enda vaktsineerituse, COVID-19 läbipõdemise või negatiivse koroonatesti tulemuse tõendamiseks. Kohapeal kiirtesti tegemist ei võimaldata, kuid osaleja võib kaasa võtta isikliku koroonaviiruse antigeeni määramiseks mõeldud kiirtesti, kui test tehakse foorumlauale kohale jõudes.

📆 4. oktoober 2021
📍 Ülikooli kohvik Drinkgeld, Ülikooli 20
💶 Üritus on tasuta, kuid osavõtuks on vajalik registreerimine!
Kui selgub, et sa siiski üritusel osaleda ei saa, siis anna sellest palun teada aadressil: eouliit@gmail.com.

Details

Date:
4. October 2021
Time:
20:30 - 22:30

Organizers

EÕÜL
Sorainen

Venue

Ülikooli Kohvik
Ülikooli 20
Tartu, 51007 Eesti
+ Google Map

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange