Loading Events

« All Events

LÜKKUB EDASI! Naised tipus: Superministeeriumi eri

1. May

🚨SÜNDMUS LÜKKUB EDASI, ANNAME PEATSELT UUEST KUUPÄEVAST MÄRKU!🚨

 

🚨 Tähelepanu, õigustudeng! 

Nagu me kõik teame, on märts naistekuu.🩷 See tähendab ainult üht – möödunud aastal tuliseks hitiks osutunud üritus “Naised tipus” tuleb taas!

Kui eelmisel hooajal jagasid meile oma kogemusi advokaadibüroode juhtivpartnerid, siis tänavu heidame rambivalguse naistest tippjuristidele avalikus sektoris! Kaeme oma silmaga üle, mis imeloom see Superministeerium on ja lähme külla kahele silmapaistvale õigusvaldkonna spetsialistile: oma teekonnast õiguses ja karjäärirederil räägivad meile seekord  justiitsministeeriumi õiguspoliitika asekantsler Heddi Lutterus ja sotsiaalministeeriumi õigusosakonna juhataja Helen Tralla

 

🫅🏻 Heddi Lutterus tegutseb alates 2020. aastast justiitsministeeriumi õiguspoliitika asekantslerina ning töötanud varasemalt nii siseministeeriumi kui ka haridus- ja teadusministeeriumi õigusosakonna juhatajana. Heddi on oma karjääri jooksul praktiseerinud Eesti Tööandjate Keskliidus juristina ning viinud läbi rahvusvahelise õiguse ja inimõiguste alast õppetööd Tartu Ülikoolis.

🫅🏻 Helen Tralla on Sotsiaalministeeriumis õigusosakonna juhatajana töötanud juba 11 aastat, kuid sotsiaal- ja tervisevaldkonna õigusruumi loomisele on ta erinevates rollides pühendanud lausa viimased 16 aastat oma elust. Lisaks pikaaegsele kogemusele õigusloomes on Helen tegutsenud nii Tallinna Halduskohtus konsultandina, Kohtla-Järve linnavalistuses juristina kui ka katsetanud erasektori tööd Pearu õigusbüroos.

 

Me ei jõua ära oodata kohtumist selliste vägevate naistega. 💕 Märgi punaselt kalendrisse 20.03.2024 ning tule Superministeeriumisse, et kuulda Heddi ja Heleni mõtisklusi teekonnast nende karjääriredelil!

 

20.03.2024 kell 16.30

📍 Superministeerium (Suur-Ameerika 1, Tallinn) – Kirsipuu saal

📋 Üritus on kõigile huvilistele tasuta, kuid osavõtuks on vaja registreeruda.

📣 Tartust tulijaid toetame osalise sõidupileti kompensatsiooniga!

NB! Ole nobe registreerima, sest osalejate arv on piiratud! 

 

Kui selgub, et Sa siiski üritusel osaleda ei saa, siis anna sellest palun teada aadressil: eouliit@gmail.com

 

Suur tänu Tartu Ülikooli üliõpilasesindusele, tänu kellele tänavune “Naised tipus” üritus toimuda saab!

Details

Date:
1. May

Organizers

EÕÜL
Sotsiaalministeerium
Justiitsministeerium

Venue

Ministeeriumite ühishoone
Suur-Ameerika 1
Tallinn, Eesti
+ Google Map
Secured By miniOrange