Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

LEXTAL x EÕÜL Tallinna eri: Oliver Nääs ja Sander Potisepp

14. September 2022 kell 20:00 - 23:00

„Kes tahab saada advokaadiks?“ on üritustesari koostöös EÕÜL-iga, mille raames käivad Advokaadibüroo LEXTAL tuntud ja tunnustatud õigusspetsialistid tudengitega tutvumas ning neid vabas õhkkonnas harimas. Rahva tungival nõudmisel toome eelmisel hooajal Tartus toimunud rekordilise eduga ürituse ka Tallinna tudengite ette – 2022/2023 hooaja avavad esmakordselt Tallinnas LEXTALi krimitiimi juht, vandeadvokaat ja partner Oliver Nääs ja advokaat Sander Potisepp.

 

🧍‍♂️ Oliver töötab LEXTALis juba aastast 2008. Oliver on advokaat, kes ühelegi peavoolumeediaga kursis olevale õigustudengile lähemat tutvustamist ei vaja – iga endast lugupidav noorjurist on kursis tema suurepäraste töövõitudega kriminaalasjades ja au teotamise asjades. Vaba aega veedab Oliver jalgpalli ja golfi mängides.

 

🧍‍♂️ Advokatuuri tõusev täht Sander (Ajaleht Pealinn, 2021) liitus LEXTALiga 2019. aastal. Lisaks hiilgavatele teadmistele kriminaalõigusest on Sandril muljetavaldav kogemus ka tsiviilõiguses ja -kohtumenetluses – Sander on lennuhüvitistega tegeleva Flagito OÜ üheks asutajaks. Päeval teeb Sander krimiadvokaadi tööd: käib kohtus ja vanglas, mõtleb välja kaitsetaktikaid, nõustab kriminaalsest tegevusest hoidumist, jpm. Vabal ajal armastab Sander reisida. 

 

14. septembril kutsume teid LEXTAL-i büroosse, kus Oliver ja Sander räägivad kõigest, mis puudutab elu tippkrimiadvokaadina. Vältimaks iganenud loenguformaati käsitletakse esmalt ülevaatlikult osalejate registreerimisel nimetatud põletavamaid teemasid ning seejärel vastavad spetsialistid tudengite küsimustele Q&A vormis. Küsimused võivad seejuures olla kõigest, mis kuulub krimiadvokaadi elu juurde. Diskussiooni modereerivad advokaadid Kaisa-Maria Kubpart ja Martin Nikolajev.

 

Lisaks tutvustame ahjusooja ja äärmiselt eksklusiivset uut tudengiüritust – LEXAM. Loe lisa www.lextal.ee/lexam

 

Kui oled mõelnud, milline on krimiadvokaadi igapäevatöö, oled huvitatud karistusõigusest ja kriminaalmenetlusest või Sa ei tea veel, mida krimiadvokaadiks olemine endast kujutab, siis tasub kindlasti kohale tulla! Üritus on interaktiivne ja oodatud on kõik õigustudengid!

 

⌚️ 14.09.2022 kell 18.00-21.00

📍 Advokaadibüroo LEXTAL, Rävala 4, Tallinn

👬 Oliver Nääs ja Sander Potisepp

💶 Tasuta

✍️ Registreeri end, sest kohtade arv on piiratud!

 

Rohkem infot esinejate kohta: www.lextal.ee/inimesed.

Details

Date:
14. September 2022
Time:
20:00 - 23:00

Organizers

Advokaadibüroo LEXTAL
EÕÜL

Venue

Advokaadibüroo Lextal
Rävala 4
Tallinn,
+ Google Map
View Venue Website

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange