Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

LEXTAL x EÕÜL Tallinna eri: Kes tahab saada advokatuuri liikmeks?

6. December 2022 kell 20:00 - 22:00

„Kes tahab saada advokaadiks?“ on EÕÜL-i ja LEXTAL-i koostöös sündinud üritustesari, mille raames käivad Advokaadibüroo LEXTALi tuntud ja tunnustatud õigusspetsialistid tudengitega tutvumas ning neid vabas õhkkonnas harimas. 2022/2023 hooaega jätkab eelmisel hooajal Tartus menukaks osutunud kordusüritusega LEXTAL-i rahvusvahelise õiguse valdkonna juht, vandeadvokaat ja partner Urmas Ustav.

 

🧍‍♂️ Urmas on üks LEXTAL-i asutajatest ning on seega olnud LEXTAL-is aastast 2003. Urmas on Eesti üks tunnustatumaid tehingu- ja äriõiguse spetsialiste, toetades kliente komplekssetes ja enamasti rahvusvahelistes projektides. Urmas võttis Eesti Advokatuuri kutsesobivuskomisjonis advokaadieksameid vastu 20 aastat vahemikus 2001-2021, seda aastast 2011 kutsesobivuskomisjoni esimehena. 2014. aastal tunnustati Urmast aasta advokaadi tiitliga advokatuuri kategoorias ning 2021. aastal Eesti Advokatuuri teenetemedaliga. Vaba aega veedab Urmas reisides, tennist mängides, koeraga jalutades või lugedes.

 

6. detsembril kutsume teid LEXTAL-i büroosse, kus Urmas jagab juhtnööre ja näpunäiteid, kuidas saada advokaadiks, ning seda hulluks õppimata või haigeks närvitsemata. Muuhulgas tuleb jutuks praktiline ülevaade, kuidas toimub advokaadieksam, milliseid on küsimused, kuidas on mõistlik eksamiks ette valmistuda ning milliste isikuomadustega peaks üks advokaat olema. 

 

Kui oled mõelnud, kui raske see advokaadiks saamine täpselt on, plaanid minna advokaadieksamile, Sa ei tea veel, kuidas eksamiks valmistuda või millised on eksamiküsimused, tasub kindlasti kohale tulla! Üritus on interaktiivne, oodatud on kõik õigustudengid ning nagu ikka, saavad parimad autasustatud!

 

NB! Urmase näpunäited on kindlasti kasuks ka LEXAM-il osaleda soovijatele. LEXAM-ile registreerimine juba käimas ning lisaks saad lugeda www.lextal.ee/lexam.

 

⌚️ 06.12.2022 kell 18.00-20.00

📍 Advokaadibüroo LEXTAL, Rävala 4, Tallinn

🧍‍♂️ Urmas Ustav

💶 Tasuta

✍️ Registreeri end, kohtade arv on piiratud!

 

Rohkem infot esineja kohta: www.lextal.ee/inimesed.Details

Date:
6. December 2022
Time:
20:00 - 22:00

Organizers

Advokaadibüroo LEXTAL
EÕÜL

Venue

Advokaadibüroo Lextal
Rävala 4
Tallinn,
+ Google Map
View Venue Website

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange