Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

EÕÜL vilistlaste õhtu

19. February 2022 kell 20:00 - 23:00

Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liidu praegustel liikmetel on suur rõõm ja hea meel kutsuda Liidu vilistlasi ja praegusi liikmeid õdusale kokkutulekule 19. veebruaris 2022. a

Meie armas Liit on pakkunud õigusteaduse tudengitele juba pea 16 aastat järjest mitmekülgeset, huvitavat ja eriilmelist lisategevust juuraõpingute kõrval. Seeläbi rikastades üleüldiselt tudengkonna õigusteadmisi kui ka pakkudes lisandväärtust siseüritustega Liidu liikmetele.

Selle perioodi jooksul on liidul olnud mitmeid tegijatest liikmeid. Liidu liikmelisus ja vilistlase staatus on ühisnäitajad, mille saab tuua sulgude ette teatud osal Eesti juristide hulgast. Soovime, et erinevate perioodide liikmed saaksid üksteist lähemalt tundma õppida ning nostalgilise kooliaja ja põneva tööelu muljeid jagada. Oleks ju vahva, kui kolleegide, konverentsil osalejate või tänava peal liiklejate seast tunneksid ära Liidu vilistlase või praeguse liikme! Selle eesmärgi täitmise algushetkeks on eesootav laupäev.

Vilistlasõhtu toimub kokteilipeo formaadis Tartus veinirestoranis Vilde ja Vine. Sündmus algab kell 18.00. Nagu on Liidu pea kõikidele üritustele kohane, siis kostitame ka sellelgi korral enda külalisi paari pokaali veini ja suupistete valikuga.

Sündmuse osavõtutasu on sümboolne 10€. Palume salle kanda kas Liidu arveldusarvele (MTÜ Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liit; EE057700771001681472 (AS LHV Pank); selgituseks oma nimi) hiljemalt 19.02 hommikul kella 10.00ks või tasuda kohapeal sularahas (täpse rahaga).

Enda osalemisest palume anda märku, täites ära registreerimisvormi siin: bit.ly/vilistlasõhtu . Palume seda teha hiljemalt 16. veebruaril.

Oleme võtnud vastu otsuse, et kõik sündmusel osalejad peavad tegema kiirtesti! Oleme seisukohal, et tõenäoliselt ei soovi meist keegi, et sellest toredast sündmusest saaks “koroonakolle”, kust inimene potensiaalselt võiks endale COVID-viiruse külge pookida. Arvame, et parim viis selle vältimiseks on paluda kõigil külalistel end kiirtestida. Kiirtestimise võimalusi on kaks: testida Vildes ja Vines või testida kodus. Loodame siinkohal meie Liidu pere aususele kodus tegijate puhul. Ometigi on ju testimine meie kõigi tervise ja etteplaneeritud plaanide kaitseks!

NB! Üritus on mõeldud ainult liidu praegustele ja endistele liikmetele!

Details

Date:
19. February 2022
Time:
20:00 - 23:00

Venue

Vilde ja Vine
Vallikraavi 4
Tartu, 51003 Eesti

Organizer

EÕÜL
Phone
+372 53491888
View Organizer Website
Secured By miniOrange