Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

EÕÜL & Hedman: Jurist – rohkem kui õigusteaduskonna lõpetaja

7. December 2021 kell 19:00 - 21:00

Hea õigustudeng!⚖️

Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liit ja advokaadibüroo Hedman kutsuvad Sind foorumilauale!

 

Juristitööks on vaja palju enamat, kui lihtsalt õigusteaduskonna lõpetamist kinnitavat diplomit. Sellest, millistest oskustest on igapäevases advokaadibüroo töös kõige rohkem kasu, räägivad Hedmani juhtivpartner Merlin Seeman ja vandeadvokaat Kati Pino. Räägime sellest, miks on kasulik tegeleda väitlemisega, kuidas tagada täpsus oma kirjatöös, kuidas olla hea kolleeg ning millised nipid-trikid kontoritarkvara osas kõige kasulikumad on.

 

Kõnelejatest lähemalt:

Merlin Seeman – Merlin on kogenud ekspert äriõiguse, ühinemiste ja omandamiste ning tööõiguse alal, kelle kireks on ka Eesti ning rahvusvaheliste alustavate tehnoloogiafirmade asutajate ja investorite nõustamine rahastamise, partnerluskokkulepete ja rahvusvahelistele turgudele laienemise õiguslike aspektide osas. Merlin on idufirma GDPR Register, kood/Jõhvi ja Minu Lugu üks asutajatest ning Tuleviku Kool SA juhatuse liige.

Kati Pino – Kati osutab startup’idele õigusabi kõikides äriühinguõiguslikes ja lepingulistes küsimustes. Samuti nõustab ta ettevõtjaid erinevates intellektuaalomandi küsimustes kaubamärkidest sotsiaalmeedia varadeni, ning tagab selle, et kliendi intellektuaalomandi portfell oleks hästi koostatud, toimiv ja oskuslikult juhitud. Kati oli ka aastadel 2014-20015 Lund Debate Society president, lisaks on ta osalenud Cambridge Womens Open väitlusturniiril, Eesti ettevõtete väitlusturniiri võitja 2016, JCI Toompea parim avalik esineja ja JCI Estonia avaliku esinemise võistluse finalist.

 

Hedman on uue põlvkonna advokaadibüroona pühendunud tehnoloogiapõhiste ja digitaalse suunitlusega äriühingute nõustamisele. Tehes tihedat koostööd tehnoloogiasektori ettevõtete, ettevõtjate ning investoritega, on nad kasvanud üheks selle valdkonna juhtivaks ja suurima ekspertide meeskonnaga õigusbürooks.

Hedmani meeskond nõustab ja teeb koostööd ka ettevõtluskiirenditega ning osaleb lektorite ning mentoritena mitmetes start-up programmides ja üritustel, nagu näiteks Startup Estonia, Tehnopol, Lift99, Latitude59, Beamline Accelerator, Prototron, Elevator Startups, Climate Launchpad, EstBan, EstVCA, FinanceEstonia, KüberPuuring (TalTech eestvedamisel toimuv võistlus) jne. Rohkem lisainfot Hedmani kohta leiad siit: https://hedman.legal/et/

 

🗓 07.detsember 2021

⏰ 17.00-19.00

📍 Kampuse II korruse Klaassaal, Rüütli 7, Tartu.

💶Üritus on kõigile tasuta, kuid osavõtuks on vajalik registreerimine, sest kohtade arv on piiratud!

🦠 Üritusel osalemiseks tuleb ette näidata COVID digitõend ehk tõend enda vaktsineerituse või COVID-19 läbipõdemise kohta.

Details

Date:
7. December 2021
Time:
19:00 - 21:00

Organizers

Advokaadibüroo Hedman
EÕÜL

Venue

Kampuse II korrus
Rüütli 7
Tartu, Eesti
+ Google Map

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange