Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

EÕÜL & COBALT: Konkurentsiõigusest

15. November 2018 kell 20:15 - 22:15

Hea õigustudeng!

 

Estonian Law Students' Union ja Advokaadibüroo COBALT kutsuvad teid foorumilauale. Tule naudi suupisteid ja veini ning rikasta oma teadmisi koos teiste õigustudengitega!

 

Seekord tutvustavad AB COBALTi partner Elo Tamm ning jurist Richard Reiles konkurentsiõiguse praktiku igapäevatööd selgitades, millised teoreetilised teadmised on vajalikud konkurentsiõiguse rakendamiseks Eestis. Konkurentsiõiguse rikkumisi menetletakse Eestis nii haldus-, väärteo- kui ka kriminaalmenetluses, samuti on võimalik esitada konkurentsiõiguslikke nõudeid tsiviilkohtus. Elo Tamm tutvustab konkurentsiõiguse advokaadi tööriistakasti sisu – KonkS, HMS, KorS, KarS, KrMS, VTMS, TsÜS, VÕS, TsMS, et anda aimu advokaaditööst nii konkurentsiõiguse advokaadina kui laiemalt.

 

Ootame Sind kuulama ning oma teadmisi rikastama!

 

💶 Üritus on tasuta, kuid vajalik on registreerimine!

 

Mis on foorumilaud? Tegu on EÕÜL poolt korraldatavate interaktiivsete vabas õhkkonnas toimuvate üritustega, mille raames on võimalik omandada uusi teadmisi õigusvaldkondadest ja –problemaatikast, millest tihtipeale loengutes ei räägita. Kõnelejateks on Eesti õigusmaastiku tipptegijad! Üritused on tasuta ja oodatud on kõik juuratudengid, kes soovivad silmaringi avardada praktiliste arutelude pinnalt! Hariva diskussiooni kõrvale pakutakse maitsvaid suupisteid ja veini.

 

NB! Osalejate arv on piiratud!

Kui selgub, et sa siiski üritusel osaleda ei saa, siis anna sellest palun teada aadressil:

eouliit@gmail.com

Details

Date:
15. November 2018
Time:
20:15 - 22:15

Organizers

EÕÜL
Cobalt

Venue

Zalong
Ülikooli 5
Tartu, Eesti
+ Google Map
View Venue Website

Registreeri end üritusele

Loading gif
Secured By miniOrange