Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

LEXTAL x EÕÜL krimi-eri: Oliver Nääs ja Sander Potisepp

11. veebruar 2022 kell 20:00 - 22:00

„Kes tahab saada advokaadiks?“ on üritustesari koostöös EÕÜL-iga, mille raames käivad Advokaadibüroo LEXTALi tuntud ja tunnustatud õigusteadlased ülikoolilinnas tudengitega tutvumas ning neid vabas õhkkonnas harimas. 2021/2022 hooaega jätkavad LEXTALi krimitiimist vandeadvokaat ja partner Oliver Nääs ja advokaat Sander Potisepp.

 

🧍‍♂️ Oliver töötab LEXTALis juba aastast 2008. Oliver on advokaat, kes ühelegi peavoolumeediaga kursis olevale õigustudengile lähemat tutvustamist ei vaja – iga endast lugupidav noorjurist on kursis tema suurepäraste töövõitudega kriminaalasjades ja au teotamise asjades. Vaba aega veedab Oliver jalgpalli ja golfi mängides.

 

🧍‍♂️ Advokatuuri tõusev täht Sander (Ajaleht Pealinn, 2021) liitus LEXTALiga 2019. aastal. Lisaks hiilgavatele teadmistele kriminaalõigusest on Sandril muljetavaldav kogemus ka tsiviilõiguses ja -kohtumenetluses – Sander on lennuhüvitistega tegeleva Flagito OÜ üheks asutajaks. Päeval teeb Sander krimiadvokaadi tööd: käib kohtus ja vanglas, mõtleb välja kaitsetaktikaid, nõustab kriminaalsest tegevusest hoidumist, jpm. Vabal ajal armastab Sander reisida. 

 

11. veebruaril tulevad Oliver ja Sander Erinevate Tubade Klubisse, kus räägivad kõigest, mis puudutab elu tippkrimiadvokaadina. Vältimaks iganenud loenguformaati käsitletakse esmalt ülevaatlikult osalejate registreerimisel nimetatud põletavamaid teemasid ning seejärel vastavad spetsialistid tudengite küsimustele Q&A vormis. Küsimused võivad seejuures olla kõigest, mis kuulub krimiadvokaadi elu juurde.

 

Kui oled mõelnud, milline on krimiadvokaadi igapäevatöö, oled huvitatud karistusõigusest ja kriminaalmenetlusest või Sa ei tea veel, mida krimiadvokaadiks olemine endast kujutab, siis tasub kindlasti kohale tulla! Üritus on interaktiivne, oodatud on kõik õigustudengid ning parimad saavad autasustatud!

 

⌚️ 11.02.2022 kell 18.00-20.00

📍 Erinevate Tubade Klubi, Aparaaditehas, Kastani 42, Tartu

👬 Oliver Nääs ja Sander Potisepp

💶 Tasuta

🦠 Üritusel osalemiseks tuleb ette näidata COVID digitõend ehk tõend enda vaktsineerituse või COVID-19 läbipõdemise kohta.

 

Rohkem infot esinejate kohta: www.lextal.ee/inimesed.

Details

Date:
11. veebruar 2022
Time:
20:00 - 22:00

Organizer

EÕÜL
Phone
+372 53491888
View Organizer Website

Venue

Erinevate tubade klubi
Kastani 42
Tartu, Eesti
+ Google Map

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange