Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kohtumine tundmatuga: Liia Hänni

27. veebruar kell 18:00 - 20:00

Head õigustudengid! 🧑‍⚖️

 

Küünalde puhumise 🎂 ja sünnipäevalaulu laulmise kõrval võib Liidu sünnipäeva traditsiooniks pidada ka juba mitmendat aastat järjest toimuvat menukat üritust “Kohtumine tundmatuga”. Tänavu istub esinejatoolil Liia Hänni, kes on märgilise tähtsusega Eesti Põhiseadusele ja Eesti riigi arengule. 🇪🇪⚖️ Lisaks on Liia Hännil kogemusi rohkemates riigiametites kui üks keskmine jurist suudab ilma näppudeta 🤚 lugeda. Pikka nimekirja kuulub muuhulgas töötamine Eesti Vabariigi reformiministrina, liikmena Põhiseaduse Assamblees, Eesti Vabariigi Ülemnõukogus, kolmes erinevas Riigikogu koosseisus ja ka kõigis Riigikogu põhiseaduskomisjonides, IX koosseisus selle esinaisena. 

Kohtumisel tuleb juttu nii põhiseaduse ja e-riigi sünnist kui ka intiimsematest teemadest 🫢 nagu näiteks Liia teekond õiguseni ilma õigushariduseta. Tänavuse tundmatuga kohtumine toimub Klubis Gutenberg 27. veebruaril kell 18:00. 

Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liit tänab Tartu Ülikooli õigusteaduskonda ja Tartu Kultuurkapitali, tänu kelle toetusele saame “Kohtumine tundmatuga” ürituse teieni tuua!

⏰27. veebruar 2023, kell 18:00

📍Klubi Gutenberg (Kastani 42, Tartu)

🎟️ Üritus on tasuta, kuid osavõtuks on vajalik registreerimine

Ürituse kohtade arv on piiratud. Kui selgub, et Sa siiski üritusel osaleda ei saa, anna meile sellest palun teada: eouliit@gmail.com

 

 

Details

Date:
27. veebruar
Time:
18:00 - 20:00

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange