Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Naised tipus: Karin Marosov ja Piret Kergandberg

8. märts 2023 kell 20:00 - 22:00

Tähelepanu, õigustudeng!

Alanud on naistekuu ja sel aastal tähistab EÕÜL naistepäeva teistmoodi – tuues naised advokaadibüroode tipust tudengitele lähemale! Märgi naistepäeva õhtu kalendrisse ära ja tule 8. märtsil Ülikooli Kohvikusse kuulama, milline on olnud kahe eduka naise teekond erinevates advokaadibüroodes juhtivpartneriks saamisel.

 

Meile tulevad oma teekonnast rääkima advokaadibüroo PwC Legal Eesti juhtivpartner Karin Marosov ja advokaadibüroo WALLESS juhtivpartner Piret Kergandberg.

 

Karin Marosov on Advokaadibüroo PwC Legal juhtivpartner ning spetsialiseerumiselt kinnisvara- ja lepinguõiguse valdkonna vandeadvokaat. Karinil on rohkem kui 12-aastane kogemus kinnisvaraõiguse alal ning põhjalik valdkonnapõhine töökogemus klientide nõustamisel kinnisvaraõiguse kõikides aspektides: omandamised ja võõrandamised, õigusliku auditi läbiviimised, arendusprojektide finantseerimine, pikaajalised üürisuhted, nõustamine arendusprojektide planeerimisetapis, ehitusloa
taotlemisel ja seotud vaidlustes nii kohtus kui kohtuväliselt.
Karin kuulub PricewaterhouseCoopersi rahvusvahelise võrgustiku EMEA piirkonna kinnisvaraekspertide töögruppi, vahetades igakuiselt infot valdkonna parimate praktikate ning sektori majandusolukorra kohta.

 

Piret Kergandberg on tegutsenud juristina kokku 25 aastat, millest 3 aastat riigiametnikuna Haridus- ja Teadusministeeriumis ning 22 aastat juristi, advokaadi ja partnerina kolmes advokaadibüroos. Alates 2020 on Piret advokaadibüroo WALLESS juhtivpartner. Oma kõige väärtuslikumaks varaks peabki Piret oma kogemust kolmest väga erinevast advokaadibüroost. Piret on ka üks üsna vähestest advokaatidest, kes on eraldi õppinud juhtimist ja omandanud 2017. aastal MBA kraadi ettevõtluses. Klienditöös on Piret spetsialiseerunud kinnisvarale (sh planeerimine, ehitus, arendus) ja kohtuvaidlustele.

 

⌚️ 08.03.2023 kell 18.00

📍 Ülikooli Kohvik (Ülikooli 20, Tartu)

💵 Tasuta, kuid osavõtuks on vajalik registreerimine

NB! Ole nobe registreerima, sest osalejate arv on piiratud!

 

Kui selgub, et sa siiski üritusel osaleda ei saa, siis anna sellest palun teada aadressil: eouliit@gmail.com

Detailid

Kuupäev:
8. märts 2023
Aeg:
20:00 - 22:00

Korraldajad

Advokaadibüroo PwC Legal
Advokaadibüroo WALLESS
EÕÜL

Toimumiskoht

Ülikooli Kohvik
Ülikooli 20
Tartu, 51007 Eesti
+ Google Map

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange