Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

LEXTAL x EÕÜL: vaktsiinikindlustusest õnnetusjuhtumiteni – otse ja ausalt kindlustuse varjukülgedest

15. september 2022 kell 20:00 - 22:00

„Kes tahab saada advokaadiks?“ on üritustesari koostöös LEXTAL-iga, mille raames käivad Advokaadibüroo LEXTALi tuntud ja tunnustatud õigusteadlased ülikoolilinnas tudengitega tutvumas ning neid vabas õhkkonnas harimas. 2022/2023 hooaja avab LEXTAL-i kindlustusõiguse valdkonnajuht, vandeadvokaat ja partner Olavi-Jüri Luik.

 

🧍‍♂️ Olavi-Jüri töötab LEXTALis aastast 2007. Kindlustusõiguse valdkonnajuhina on Olavi-Jüri pikaaegse kogemusega hinnatud kohtuvaidluste ja kindlustusõiguse spetsialist ning kusjuures ainus Eestis, kes on kaitsnud ka kindlustusõiguse teemalise doktoritöö. Põhitöö kõrvalt tegutseb Olavi-Jüri ka kindlustusõiguse lektorina Tartu Ülikoolis, seda juba aastast 2009. 

 

15. septembril käsitleb Olavi-Jüri kõige põletavamaid ja aktuaalsemaid teemasid kindlustuses. Ekspert räägib muuhulgas kindlasti värskest vaktsiinikindlustusest (mille eelnõu üheks autoriks Olavi-Jüri on) ja enda praktika jooksul nähtud jaburaimatest kindlustuspettuse katsetest. Olavi-Jüri annab ka nõu ja näpunäiteid, kuidas kindlustusandjatega suhelda, et maandada kohtuvaidluste riski.

 

Kui oled mõelnud, mille kõigega üks kindlustusadvokaat igapäevatöös kokku puutub, kuidas vaielda paindumatute kindlustusandjatega või milliste jaburate üllitistega suudab üks petturikalduvusega inimmõistus lagedale tulla või Sa ei tea veel kes, kuidas ja mis suuruses vaktsiinikahju nõuda saab, tasub kindlasti kohale tulla! 

 

Üritus on interaktiivne ja oodatud on kõik õigustudengid! Lisaks tutvustame ahjusooja ja äärmiselt eksklusiivset uut tudengiüritust – LEXAM. Loe lisa www.lextal.ee/lexam.

 

⌚️ 15.09.2022 kell 18.00-20.00

📍 Ülikooli Kohvik, Ülikooli 20, Tartu

🧍‍♂️ Olavi-Jüri Luik

💶 Tasuta

✍️ Registreeri, sest kohtade arv on piiratud!

 

Rohkem infot esineja kohta: www.lextal.ee/inimesed.

Detailid

Kuupäev:
15. september 2022
Aeg:
20:00 - 22:00

Korraldajad

Advokaadibüroo LEXTAL
EÕÜL

Toimumiskoht

Ülikooli Kohvik
Ülikooli 20
Tartu, 51007 Eesti
+ Google Map

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange