Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

LEXTAL x EÕÜL Tallinna eri: vaktsiinikindlustusest õnnetusjuhtumiteni – otse ja ausalt kindlustuse varjukülgedest

15. veebruar 2023 kell 20:00 - 22:00

„Kes tahab saada advokaadiks?“ on üritustesari koostöös LEXTAL-iga, mille raames Advokaadibüroo LEXTALi tuntud ja tunnustatud õigusteadlased tudengitega tutvuvad ning neid vabas õhkkonnas harivad. 2022/2023 hooaega jätkab Tallinnas (Tartu ürituse) kordusüritusega LEXTAL-i kindlustusõiguse valdkonnajuht, partner ja vandeadvokaat Olavi-Jüri Luik.

 

🧍‍♂️ Olavi-Jüri töötab LEXTALis aastast 2007. Kindlustusõiguse valdkonnajuhina on Olavi-Jüri pikaaegse kogemusega hinnatud kohtuvaidluste ja kindlustusõiguse spetsialist ning ainus Eestis, kes on kaitsnud kindlustusõiguse teemalise doktoritöö. Põhitöö kõrvalt tegutseb Olavi-Jüri ka kindlustusõiguse lektorina Tartu Ülikoolis, seda juba aastast 2009. 

 

15. veebruaril käsitleb Olavi-Jüri kõige põletavamaid ja aktuaalsemaid teemasid kindlustuses. Ekspert räägib muuhulgas kindlasti värskest vaktsiinikindlustusest (mille eelnõu üheks autoriks on Olavi-Jüri) ja enda praktika jooksul nähtud jaburaimatest kindlustuspettuse katsetest. Olavi-Jüri annab ka nõu ja näpunäiteid, kuidas kindlustusandjatega suhelda, et maandada kohtuvaidluste riski.

 

Kui oled mõelnud, mille kõigega üks kindlustusadvokaat igapäevatöös kokku puutub, kuidas vaielda paindumatute kindlustusandjatega või milliste jaburate üllitistega suudab üks petturikalduvusega inimmõistus lagedale tulla või Sa ei tea veel kes, kuidas ja mis suuruses vaktsiinikahju nõuda saab, tasub kindlasti kohale tulla! 

 

Üritus on interaktiivne ja oodatud on kõik õigustudengid!

 

⌚️ 15.02.2023 kell 18.00-20.00

📍 Advokaadibüroo LEXTAL, Rävala 4, Tallinn

🧍‍♂️ Olavi-Jüri Luik

💶 Tasuta

✍️ Kohtade arv on piiratud!

 

Rohkem infot esineja kohta: www.lextal.ee/inimesed. Details

Date:
15. veebruar 2023
Time:
20:00 - 22:00

Organizers

Advokaadibüroo LEXTAL
EÕÜL

Venue

Advokaadibüroo Lextal
Rävala 4
Tallinn,
+ Google Map
View Venue Website

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange