Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

LEXTAL x EÕÜL: Kes tahab saada advokatuuri liikmeks?

16. mai 2022 kell 20:00 - 22:00

„Kes tahab saada advokaadiks?“ on üritustesari koostöös LEXTALiga, mille raames käivad Advokaadibüroo LEXTALi tuntud ja tunnustatud õigusteadlased ülikoolilinnas tudengitega tutvumas ning neid vabas õhkkonnas harimas. 2021/2022 hooaja lõpetab LEXTALi rahvusvahelise õiguse valdkonna juht, vandeadvokaat ja partner Urmas Ustav.

🧍‍♂️ Urmas on üks LEXTALi asutajatest ning on seega olnud LEXTALis aastast 2003. Urmas on Eesti üks tunnustatumaid tehingu- ja äriõiguse spetsialiste, toetades kliente komplekssetes, enamasti rahvusvahelistes projektides. Urmas võttis Eesti Advokatuuri kutsesobivuskomisjonis advokaadieksameid vastu 20 aastat vahemikus 2001-2021, seda aastast 2011 kutsesobivuskomisjoni esimehena. 2014. aastal tunnustati Urmast aasta advokaadi tiitliga advokatuuri kategoorias ning 2021. aastal Eesti Advokatuuri teenetemedaliga. Vaba aega veedab Urmas reisides, tennist mängides, koeraga jalutades või lugedes.

16. mail tuleb Urmas Emajõele laevale Naiiv, kus jagab juhtnööre ja näpunäiteid, kuidas saada advokaadiks, ning seda hulluks õppimata või haigeks närvitsemata. Muuhulgas tuleb jutuks praktiline ülevaade, kuidas toimub advokaadieksam, milliseid on küsimused, kuidas on mõistlik eksamiks ette valmistuda ning milliste isikuomadustega peaks üks advokaat olema. 

Kui oled mõelnud, kui raske see advokaadiks saamine täpselt on, plaanid minna advokaadieksamile, Sa ei tea veel, kuidas eksamiks valmistuda või millised on eksamiküsimused, tasub kindlasti kohale tulla! Üritus on interaktiivne, oodatud on kõik õigustudengid ning nagu ikka, saavad parimad autasustatud!

 

⌚️ 16.05.2022 kell 18.00-20.00

📍 Naiiv, Vabaduse pst 5, Tartu

🧍‍♂️ Urmas Ustav

💶 Tasuta

Rohkem infot esineja kohta: www.lextal.ee/inimesed.

Detailid

Kuupäev:
16. mai 2022
Aeg:
20:00 - 22:00

Korraldajad

EÕÜL
Advokaadibüroo LEXTAL

Toimumiskoht

Naiiv
Vabaduse pst 5
Tartu, Eesti
+ Google Map

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange