Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

LEXTAL x EÕÜL: kas vaieldes selgub tõde?

23. märts 2022 kell 20:00 - 22:00

„Kes tahab saada advokaadiks?“ on üritustesari koostöös LEXTALiga, mille raames käivad Advokaadibüroo LEXTALi tuntud ja tunnustatud õigusteadlased ülikoolilinnas tudengitega tutvumas ning neid vabas õhkkonnas harimas. 2021/2022 hooaega jätkavad LEXTALi vaidluste tiimist vandeadvokaat ja partner Magnus Braun ja advokaat Ave-Ly Kõuts.

🧍‍♂️ Magnus töötab LEXTALis juba aastast 2009. Magnuse arvukad talendid avalduvad eelkõige, kuid kaugeltki mitte ainult, tsiviilkohtumenetluses ning pankrotiõiguses. Vaidluste valdkonna juhina on Magnus pikaaegse kogemusega hinnatud kohtuadvokaat ning lisaks on Magnus tegutsenud pankrotihaldurina aastast 2014. Vaba aega veedab Magnus perega.

🧍‍♂️ Advokaat Ave-Ly Kõuts liitus LEXTALiga 2017. aastal. Lisaks hiilgavatele teadmistele tsiviilõigusest on Ave-Ly ekspert ka ühinguõiguse vallas ning selgitanud meedias näiteks suuremat kaitset pahatahtlike juhatuse liikmete vastu. Päeval teeb Ave-Ly kohtuadvokaadi tööd: käib kohtus, koostab menetlusdokumente, peab läbirääkimisi jpm, kuid tegeleb ka klientide nõustamisega vaidluste ennetamiseks. Vabal ajal armastab Ave-Ly reisides maailma avastada. 

Fun fact – Magnus ja Ave-Ly (ning ka varasemalt esinenud Rauno Kinkar ja Sander Potisepp) alustasid oma karjääri LEXTALis just praktikal ning ka Sinul on võimalus käia nende jälgedes. Käimas on LEXTALi praktikakonkurss, kus saad teiste seas praktikale kandideerida ka Ave-Ly juurde. Kandideerida saab täpselt ürituse toimumise päevani – kuni 23.03 (k.a). Vaata lisainfot: https://tinyurl.com/b656y9bv

23. märtsil tulevad Magnus ja Ave-Ly Ülikooli Kohvikusse, kus käsitlevad kõike põhilist tsiviilkohtuvaidlustest. Spetsialistid annavad muuhulgas (praktilise) ülevaate, kuidas toimub kohtueelne menetlus agressiivse vastaspoolega, millal ja mida arvestades on mõistlik sõlmida kompromiss, kuidas käib tsiviilkohtumenetlus ning millised on võimalikud menetlustaktikad. 

Kui oled mõelnud, milline on kohtuadvokaadi igapäevatöö, oled huvitatud võlaõigusest ja tsiviilkohtumenetlusest, Sa ei tea veel, milline roll on kohtuadvokaadil tsiviilkohtus või tahad praktikantide valimiseks silma jääda, tasub kindlasti kohale tulla! Tule ja saa teada ehk oled ka Sina kohtuadvokaadiks loodud. Üritus on interaktiivne, oodatud on kõik õigustudengid ning parimad saavad autasustatud!

 

⌚️ 23.03.2022 kell 18.00-20.00

📍 Ülikooli Kohvik, Ülikooli 20, Tartu

👬 Magnus Braun ja Ave-Ly Kõuts

💶 Tasuta

Kohtade arv on piiratud!

 

Rohkem infot esinejate kohta: www.lextal.ee/inimesed.

Details

Date:
23. märts 2022
Time:
20:00 - 22:00

Organizers

EÕÜL
Advokaadibüroo LEXTAL

Venue

Ülikooli Kohvik
Ülikooli 20
Tartu, 51007 Eesti
+ Google Map

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange