Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

LEXTAL x EÕÜL: 10 olulist fakti, mida pead teadma kinnisvara ostes, müües ja üürides

13. detsember 2022 kell 20:00 - 22:00

„Kes tahab saada advokaadiks?“ on üritustesari koostöös LEXTAL-iga, mille raames käivad Advokaadibüroo LEXTAL-i tuntud ja tunnustatud õigusspetsialistid ülikoolilinnas tudengitega tutvumas ning neid vabas õhkkonnas harimas. 2022/2023 hooaega jätkavad kinnisvara- ja ehitusõiguse tiimist LEXTAL-i juhtivpartner Marge Männiko ja jurist Karoli Unus.

🧍‍♂️ Marge töötab LEXTAL-is selle loomisest ehk aastast 2003 ning on spetsialiseerunud tehingutele, kinnisvara- ja ehitusõigusele, samuti ühinguõigusele. Margel on pikaaegne kogemus ettevõtjate nõustamisel erinevate suuremahuliste projekteerimis- ja ehitustöövõtulepingute sõlmimisel ning keeruliste kinnisvaratehingute nõustamisel. Marge on tegutsenud vahekohtunikuna Eesti Kaubandus- Tööstuskoja Arbitraažikohtus ning vaidluste lahendamise komisjonis (DAB) rahvusvaheliselt tunnustatud ehituslepingutest (FIDIC) tulenevate vaidluste lahendamises. Vabal ajal meeldib Margele tennist mängida.

🧍‍♂️ Karoli liitus LEXTALiga 2021. aastal ning on spetsialiseerunud kinnisvara-, ehitus- ja lepinguõiguse valdkondadele. Varasemalt on Karoli töötanud Tallinna Linnavaraameti õigusosakonnas peamiselt kinnisvaratehingute ning hankeõiguse valdkonnas, samuti notaribüroos. Vaba aega veedab Karoli reisides, lugedes ja sporti tehes.

13. detsembril tulevad Marge ja Karoli Kampusesse ning käsitlevad kõike olulisemat kinnisvara ostu-müügi tehingutest, varjatud puudustest ja eluruumi üürilepingutest. Spetsialistid annavad muuhulgas ülevaate, kuidas vaadata üle ostetavat või üüritavat kinnisvara, millal peaks kaasama asjatundjad, mida tuleks lepingutes fikseerida ning mida teha varjatud puuduste ilmnemisel.

Kui oled mõelnud, milline on kinnisvara- ja ehitusõiguse advokaadi igapäevatöö, oled huvitatud lepinguõigusest ja tehingutest, Sa ei tea veel, kuidas ennast kinnisvara ostes või üürides kaitsta, tasub kindlasti kohale tulla! Üritus on interaktiivne ja oodatud on kõik õigustudengid.

NB! Avatud on kandideerimine LEXAM-ile, loe täpsemalt www.lextal.ee/lexam.

⌚️ 13.12.2022 kell 18.00-20.00
📍 Kampus, Rüütli 7, Tartu
👬 Marge Männiko ja Karoli Unus
💶 Tasuta
✍️ Registreeri! Kohtade arv on piiratud!

Details

Date:
13. detsember 2022
Time:
20:00 - 22:00

Organizers

Advokaadibüroo LEXTAL
EÕÜL

Venue

Kampuse II korrus
Rüütli 7
Tartu, Eesti
+ Google Map

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange