Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

EÕÜL x RASK: Advokaadiks olemise kunst.

12. september 2023 kell 18:30

NB! Üritus on eelkõige suunatud esmakursuslastele, kuid kui Sa oled mõnelt teiselt kursusel ja soovid väga osaleda, siis pöördu meie poole meilil eouliit@gmail.com ja anname sulle teada, kui kohti jääb vabaks ka teistele kursustele.

Hea esmakursuslane! Kas sinagi pühendusid kolmele aastale Iuridicumis, sest Mike Ross sarjast “Suits” oli inspireeriv? 💼 Kas unistasid advokaadi elukutse prestiižist või meelitas sind õigusteaduskonda hoopis vaidluskirg? Kas seadsid sihiks olla Harvey Specter, kuid mõtled vahel, mida ikkagi üks advokaat reaalsuses teeb? 🕵️

Kui soovid õppida advokaadiks olemise kunsti, ootavad Advokaadibüroo RASK ja Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liit Sind seminari! RASKi meeskond viib 12. septembril Kampuse II korruse klaassaalis läbi esmakursuslastele suunatud töötoa, kus tutvustab advokaadi elukutset ja jagab soovitusi õpingute ajaks. 💡 RASKi asutaja, partner ja vandeadvokaat Ramon Rask ja jurist Mikk Ilves räägivad avameelselt advokaadi igapäevast, advokaadiks pürgimisest, elukutse miinustest ja boonustest ning muidugi ka oma karjääri kõige põnevamatest kaasustest. Muuhulgas jagab tiim nippe tudengipõlveks, et võtta teekonnast läbi raskuste tähtede poole maksimum!

Kui selgub, et Sa üritusel siiski osaleda ei saa, teavita meid sellest palun meilil eouliit@gmail.com

Details

Date:
12. september 2023
Time:
18:30

Venue

Kampuse II korrus
Rüütli 7
Tartu, Eesti

Organizer

RASK
View Organizer Website

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange