Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

EÕÜL & TGS Baltic: Kohtumenetluse strateegia kirjutamata reeglid

16. november 2023 kell 18:30 - 20:30

Arvatavasti on iga õigustudeng vähemalt  korra oma noorjuristi karjääri jooksul jõudnud kohtuistungile. Heal advokaadil on oma strateegiad, kuid igaüks neid ei avalda ja kohtuistungil tõenäoliselt välja ei näita. Tänu Advokaadibüroole TGS Baltic on just Sinul võimalus kohtumenetluses kasutatavatest strateegiatest saada laiem ülevaade! 🎲

Kuidas valida strateegia? Miks käituda selles olukorras nii? Millal midagi vastata? 

Sellest kõigest tulevad rääkima Advokaadibüroo TGS Baltic partnerid ja vandeadvokaadid Chirag Mody ning Martti Peetsalu! 

🤵 Chirag Mody on vaidluste lahendamise asjatundja. Kliendid kirjeldavad Chiragi õiguskataloogis The Legal 500: „Chirag Modyl on olemas kõik, mida ühel suurepärasel kohtuvaidluste advokaadil vaja on: erakordne taiplikkus, teadmised, kogemused ja võitja mentaliteet koos laitmatu keeleoskusega, et pakkuda teile täpselt seda, mida vajate. Ta ei ole mitte ainult suurepärane strateeg, vaid tunneb ka Eesti tsiviilkohtumenetluse seadustikku läbi ja lõhki.“

🤵 Martti Peetsalu tehtud tööd ja kaasused on aidanud Eestil saavutada võlausaldajate ja rahastavate pankade hulgas maine, mis on pannud neid nägema Eestit kui riiki, kus on tõhus õigussüsteem ja arenenud kohtupraktika mereõiguse vallas. Kliendid kirjeldavad Marttit õiguskataloogis The Legal 500: “Martti on äärmiselt analüütiline, ettenägelik ja äriliselt mõtlev advokaat, mis on ainulaadne kombinatsioon, kuna tavaliselt leidub ühel advokaadil vaid üks neist annetest. Kuid Martti tegutseb alati nagu malemängija – mõtleb mitu sammu ette, teeb õigeid ennustusi ja nõustab oma kliente vastavalt.” 

Tuletame meelde, et strateegiad on kirjutamata, mis tähendab, et hiljem raamatutest neid ei leia. 

Seega jäta meelde järgnev:
 🗓 16. november kell 18:30
📍 Kolme Tilli eraldi saal Väike Till (Aparaaditehase kasvuhoone alumine korrus), Tartu

Nagu ikka on kohtade arv üritusel piiratud!
Kui tead, et ei saa ikkagi üritusel osaleda, siis palun anna sellest meile vähemalt eelneval päeval teada, siis saame Sinu koha anda kellelegi, kes seda väga soovib!

Mitteosalemisest anna meile märku aadressil eouliit@gmail.com.

Details

Date:
16. november 2023
Time:
18:30 - 20:30

Organizers

EÕÜL
TGS BALTIC

Venue

Kolm Tilli
Kastani 42, Aparaaditehas
Tartu, Eesti
+ Google Map
View Venue Website

Sündmusele pole enam võimalik registreeruda.

Secured By miniOrange