Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

EÕÜL & RASK: Advokaadi roll startup maailmas

27. oktoober kell 17:00 - 19:00

Hea õigustudeng!

27. oktoobril viib Advokaadibüroo RASK koostöös Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liiduga läbi õigustudengitele suunatud töötoa Tartus, mis pakub vahetut sissevaadet startup maailma kirevatesse telgitagustesse ning advokaadi rollile iduettevõtete nõustamisel, toetamisel ja kasvupotentsiaali realiseerimisel.

Teemad, mida töötoas käsitletakse:

⚡️ millised õiguslikud küsimused on startuppide jaoks kõige aktuaalsemad, millises järjekorras ja kuidas neid käsitleda?

⚡️ miks mõnikord läheb hea idee lörri, kasv jääb startupil seisma, tekivad tülid ja vaidlused?

⚡️ millistes õigusvälistes teemades peab advokaat end koduselt tundma, kuidas Eesti kireval startup maastikul ennast positsioneerida?

RASK on advokaadibüroo, kes igapäevaseks lepinguliseks nõustajaks innovatsiooniliidri positsioonil turgu murdvatele tehnoloogiaettevõtetele nagu Net Group, Fiizy, Auve Tech, Digital Sputnik, Spaceit, Ridango jpt. Büroo advokaadid tegutsevad mentori ja nõustajana ka mitmete Baltikumi suurimate startup kiirendite juures (nt Tehnopol Startup Inkubaator, Startup Wiseguys, Salto) ning on aidanud õiguspartnerina kaasa mitmete sektori suurürituste (nt The Global Hack) ning valdkonna arenguprogrammide väljatöötamisele ja elluviimisele.

RASKi töötoas jagavad oma kogemuse pinnalt isiklikku kogemust ja praktilisi teadmisi RASKi tehnoloogia ja finantseerimise valdkonna juhid Timo Kullerkupp ning Karl Erik Esko.

Rohkem infot koolitajate kohta:

Timo Kullerkupp https://rask.ee/meeskond/timo-kullerkupp
Karl Erik Esko https://rask.ee/meeskond/karl-erik-esko

Töötuppa on osalema oodatud õigusteaduse magistri- ja ka ambitsioonikamad bakalaureuseastme tudengid.

27.10.2021 kl 17.00-19.00.
📍 Kampus. II korrus Klaassaal, Rüütli 7, Tartu.
👨‍💼 Koolitajad: Timo Kullerkupp, Karl Erik Esko
💶 Üritus on tasuta, kuid osavõtuks on vajalik registreerimine!
🌐 Lisainfo: www.rask.ee ja www.oigusliit.eu

Kui selgub, et sa siiski üritusel osaleda ei saa, siis anna sellest palun teada aadressil: eouliit@gmail.com.

Tulenevalt viiruse leviku olukorrast tuleb üritusel osalemiseks ette näidata COVID digitõend ehk tõend enda vaktsineerituse, COVID-19 läbipõdemise või negatiivse koroonatesti tulemuse tõendamiseks. Kohapeal kiirtesti tegemist ei võimaldata, kuid osaleja võib kaasa võtta isikliku koroonaviiruse antigeeni määramiseks mõeldud kiirtesti, kui test tehakse foorumlauale kohale jõudes.

Detailid

Kuupäev:
27. oktoober
Aeg:
17:00 - 19:00

Korraldajad

EÕÜL
RASK

Toimumiskoht

Kampuse II korrus
Rüütli 7
Tartu, Eesti
+ Google Map

Registreeri end üritusele

Tribe Loading Animation Image