Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

EÕÜL & Ellex Raidla: Küberjulgeolek: kellele, miks ja kuidas?

6. november 2018 kell 20:15 - 22:15

Hea õigustudeng!

Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liit (EÕÜL) ja Ellex Raidla advokaadibüroo ootavad kõiki õigustudengeid osalema foorumilaual küberjulgeoleku õiguse teemal. Tule naudi suupisteid ja veini ning rikasta oma teadmisi koos teiste õigustudengitega!

Vaatluse alla tulevad Eesti ID-kaardi turvariskid, valimiste ja muude demokraatlike protsesside mõjutamine, riikide küberoperatsioonid ja NATO küberoperatsioonide võime arendamine. Räägime ka arengutest Euroopa Liidu ja rahvusvahelises õiguses, märksõnadeks andmekaitse üldmäärus, võrgu- ja infoturbe direktiiv, suveräänsus küberruumis ja rahvusvahelise sõjaõiguse kohaldamine küberkonfliktidele.

💶 Üritus on tasuta, kuid vajalik on registreerimine (vt link allpool)!

Foorumilaua esinejaks on Ellex Raidla nõunik Eneken Tikk, kellel on laialdased erialateadmised ja kogemused tehnoloogia, õiguse ja poliitika valdkonnas ning riigikaitse ja rahvusvahelise julgeoleku alal. Ta on kogenud rahvusvahelise küberjulgeoleku ekspert, kes juhib Leideni Ülikooli kübernormide programmi. Eneken oli üks juhtivaid eksperte, kes analüüsis 2007. aasta küberrünnakuid Eesti vastu.

Mis on foorumilaud? Tegu on EÕÜL poolt korraldatavate interaktiivsete vabas õhkkonnas toimuvate üritustega, mille raames on võimalik omandada uusi teadmisi õigusvaldkondadest ja –problemaatikast, millest tihtipeale loengutes ei räägita. Kõnelejateks on Eesti õigusmaastiku tipptegijad! Üritused on tasuta ja oodatud on kõik juuratudengid, kes soovivad silmaringi avardada praktiliste arutelude pinnalt! Hariva diskussiooni kõrvale pakutakse maitsvaid suupisteid ja veini.

 

NB! Osalejate arv on piiratud!

Kui selgub, et sa siiski üritusel osaleda ei saa, siis anna sellest palun teada aadressil:
eouliit@gmail.com

EÕÜL: http://eoul.ee/
Advokaadibüroo Ellex Raidla: http://www.ellex.ee/ee

 

Details

Date:
6. november 2018
Time:
20:15 - 22:15

Organizers

EÕÜL
Ellex Raidla

Venue

Vilde ja Vine
Vallikraavi 4
Tartu, 51003 Eesti
+ Google Map

Registreeri end üritusele

Loading gif
Secured By miniOrange